Bronz.png

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality škola > Otevření ZŠ a ZUŠ

Otevření ZŠ a ZUŠDatum konání:
5.5.2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
vzhledem k nové situaci s rozvolňováním opatření vydávám soubor informací a pokynů k bezpečnému návratu dětí do základní školy. Tyto jsou zde v sekci Ke stažení a na Bakalářích.
Rámcově:
ZŠ pro žáky 1.-5. ročníku bude otevřena pro všechny děti od 25.5.2020. Zákonný zástupce musí podepsat prohlášení a nahlásit zájem o výuku do 18.5.2020, jinak nebude dítě do ZŠ přijato.
Dítě se zdravotními obtížemi nebude do ZŠ vpuštěno.
Strava bude zajištěna.
Provoz školy bude zajištěn od 7:35 do 16:30. Dopolední blok s výukou je povinný. Na odpolední druhý blok lze domluvit čas odchodu, vyzvednutí dítěte ze ZŠ.

ZŠ pro žáky 9. ročníku bude otevřena od 11.5.2020. Zákonný zástupce musí podepsat prohlášení a nahlásit zájem o výuku do 7.5.2020, jinak nebude dítě do ZŠ přijato.
Klasická výuka podle rozvrhu probíhat nebude. Jedná se zejména o konzultace v předmětech na přijímací zkoušku, ostatní předměty dle domluvy.

ZUŠ

bude v provozu od 11.5.2020. Zákonný zástupce musí podepsat čestné prohlášení a seznámení, najdete zde v sekci Ke stažení. Ostatní pravidla jsou stejná jako Pravidla nástupu do ZŠ (sekce Ke stažení)

S pozdravem
Mgr. Vladislav Šesták​


 

Projekt školy

Realizace aktivit vedoucích k integraci žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

www.projekt-misa.cz
sluníčko[1].jpg